Gardene fresh food

Naturalețea fiecărui ingredient selectat de echipa noastră contribuie la starea de bine a oaspeților.

Vă invităm să vă lăsați îndrumați de Gardene în alegerea unor preparate inedite!

Gardene Fresh food

O prezență atipică in FoodCourtul Bega Shopping Center, conceptul din spatele preparatelor noastre promovează și susține nutriția corectă, încurajează trendurile unui stil de viață sănătos și este dezvoltat în jurul ideii de FRESH FOOD. Ingredientele, rețetele, modul de preparare, abordarea celor care împărtășesc obiceiurile culinare sănătoase ne poziționează aproape de sufletul oamenilor.

Gardene demonstrează că un preparat sănătos poate fi gustos, atractiv, bogat în nutrienți și îndeajuns chiar și pentru gurmanzi. De asemenea, arată, în cel mai firesc mod, diversitatea opțiunilor și pune pe tavă complexitatea recomandărilor zilnice.

Salatele Gardene reprezintă un mix al ingredientelor tale preferate și sunt promisiunea unei alegeri sănătoase.

Echipa noastră îți susține stilul de viață, colorând fiecare dintre momentele în care savurezi masa.

Gardene Fresh food

Datele de contact: Gardene Fresh food
Adresa: Bega Shopping Center- Food Court -etaj 3
Str. Carol Telbisz nr.3 Timisoara
Tel: 004 0742139919